TRADIX – váš komplexní dodavatel a rádce při stavbě

Filozofie společnosti TRADIX je založena na poskytování komplexních služeb zákazníkům v oblasti prodeje stavebních materiálů a realizace staveb. Jsme stavařipocet_pobocek.JPG rozumem i srdcem a svému oboru skutečně rozumíme ve všech jeho oblastech. Nestačí nám dodávat zákazníkovi kvalitní materiály a služby, ale chceme být také důvěryhodným a seriózním partnerem a rádcem při stavbě ve všech jejích etapách.

Úspěch firmy TRADIX se opírá o loajální a pracovité zaměstnance, kteří při práci používají rozum a srdce.

Dlouhodobě se snažíme usilovat o vztah se zákazníkem. Nezáleží nám na jednorázovém nákupu, ale budujeme si důvěru. Chceme, aby byl zákazník v našich prodejnách spokojen s prostředím, ochotou, znalostmi a také vystupováním našich zaměstnanců.

TRADIX – cesta k pozici největších stavebnin v regionu

Společnost TRADIX založil v roce 1990 Ing. Jiří Křen jako stavební firmu. V roce 1992 jsme rozšířili stavební činnost o prodej stavebních materiálů a postupem času a vývojem poptávky začal prodej stavebních materiálů převládat, až se v roce 1995 stal dominantním v obratu firmy. V současné době nám patří pozice největších stavebnin v regionu.

Od září roku 1999 sídlí vedení firmy a současně největší prodejna stavebnin v nově vybudovaném prostorném a moderním areálu s nabídkou širokého sortimentu stavebních materiálů, stavební chemie, nářadí, drobné mechanizace a pracovních pomůcek ve Starém Městě (u Uherského Hradiště). Postupně, podle příležitostí a podnikatelských záměrů majitele, vznikly další prodejny ve Zdounkách (2000), Hradci Králové (2001), Kroměříži (2004), Olomouci (2005).

V roce 2005 se firma rozdělila na dva právní subjekty. Prodej stavebních materiálů a veškeré obchodní aktivity jsou realizovány prostřednictvím akciové společnosti TRADIX UH, a.s. a ostatní činnosti, to jsou realizace staveb, elektromontáže, montáže dveří a střešních oken a autodoprava, bude postupně zabezpečovat firma TRADIX REALIZACE s.r.o. Sídlo obou firem, vlastnická struktura, rozsah poskytovaných služeb a personální složení včetně veškerých kontaktů zůstaly beze změn.

obrat_new.JPGV roce 2007 se nám poprvé podařilo překonat hranici jedné miliardy v ročním obratu. Náš růst pokračoval, v roce 2010 byla otevřena pobočka v Benátkách nad Jizerou, o rok později jsme zprovoznili velkoobchodní kancelář v Břeclavi. Snažíme se nadále rozšiřovat počet prodejních míst, na začátku roku 2014 jsme otevřeli pobočky v Brně, Prostějově a Vsetíně, v dubnu 2015 ve Slavičíně a v srpnu roku 2016 v Holešově. Naší prioritou je nabízení špičkových služeb pro zákazníky. Usilujeme o to, aby naše prodejní místa následovala moderní trendy v prodeji stavebních materiálů. V roce 2013 jsme pro vás zmodernizovali pobočku v Hradci Králové, v říjnu 2015 ve Vsetíně, v září 2016 ve Slavičíně. V lednu roku 2017 byla otevřena pobočka Zlín a lednu 2018 druhá provozovna v Prostějově. V příštích pěti letech budeme aktivně pokračovat v rozšiřování naší pobočkové sítě.

Realizační část firmy zahrnuje střediska stavební výroby, zámečnických prací, elektroinstalací, půjčovny nářadí a mechanizace. V roce 2012 jsme dokončili vlastní developerský projekt 30 bytových jednotek a v současné době probíhá výstavba II. etapy v počtu 24 bytů.

Integrovaná politika kvality je základem naší strategie

Našim cílem je poskytovat nejširší nabídku v oblasti stavebnictví, spolehlivost a co nejvyšší kvalitu a odbornou úroveň všech nabízených služeb. Všechny naše činnosti mají certifikován systém řízení jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001.