PARTNERSKÝ PROGRAM

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám jménem naší společnosti poděkovali za Vaši dosavadní přízeň v probíhající stavební sezóně. Jelikož si věrných odběratelů velmi vážíme, připravili jsme  pro Vás ve spolupráci s našimi obchodními partnery věrnostní program s názvem „TRADIX Premium 2020“. 

Registrační formulář: Tradix Premium 2020
Budu převážně nakupovat přes prodejnu:

Děkujeme za vaši registraci

 

 

 

Co tím získáte?

  • výměnu bodů za slevu na nákup zboží nebo poukázku na nákup zboží uvedeného na portálu www.bonus.tradix.cz

  • zvýhodněné ceny půjčovného na stavební nářadí

  • pravidelné informace o novinkách na trhu a akčních nabídkách

  • individuální přístup

PARTNERSKÝ_PROGRAM_2020.jpg
 
 
Pravidla TRADIX Premium programu

 

 

 

PRO KOHO JE TRADIX PREMIUM URČEN?

Programu TRADIX PREMIUM se může zúčastnit každý koncový zákazník, který v hotovosti nakoupí zboží v kterékoliv prodejně společnosti TRADIX UH, a.s. Aktuální seznam prodejen naleznete na stránce PRODEJNY. Koncovým zákazníkem se rozumí takový subjekt, který nakupuje zboží pro svou vlastní spotřebu. Pro realizační a obchodní firmy je vytvořen individuální věrnostní program.

 

JAK SE MŮŽU ZAPOJIT DO PROGRAMU?

Ten, kdo se chce zapojit do programu, vyplní jednoduchý formulář, kam uvede jméno, příjmení, adresu, email a telefon. Registrační formulář je v úvodu tohoto článku nebo je k dispozici na každé prodejně TRADIX. Po vyplnění a odevzdání formuláře budou tyto informace zapsány do informačního systému a zákazníkovi bude přiděleno identifikační číslo.

 

CO Z TOHO BUDU MÍT?

Účastník programu získává věrnostní body za každý nákup zboží ze skupiny PREMIUM. U každé skupiny PREMIUM zboží je uvedeno, kolik bodů získá za nákup v hodnotě 1.000 Kč bez DPH. Tyto body se připisují na konto účastníka.

 

JAKOU ZÍSKÁM ODMĚNU?

Za nasbírané body získáte buď slevu na nákup zboží a služeb v prodejnách TRADIX nebo poukázku na nákup zboží na portále www.bonus.tradix.cz. Přístupové údaje budou účastníkovi odeslány na kontaktní email uvedený při registraci. 1000 nasbíraných bodů má hodnotu poukázky ve výši 500 Kč vč. DPH.

 

JAK DLOUHO MŮŽU SBÍRAT BODY?

Body bude možné získat pouze za nákupy uskutečněné v období od 1.1. 2020 do 31.12. 2020. Body je nutné vyčerpat do 15.1. 2021, po tomto datu nebude možné body uplatnit.

Firma TRADIX se zavazuje použít údaje získané z programu v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů. TRADIX si vyhrazuje právo kdykoli program jednostranně ukončit.