Partnerský program

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám jménem naší společnosti poděkovali za Vaši dosavadní přízeň v probíhající stavební sezóně. Jelikož si věrných odběratelů velmi vážíme, připravujeme  pro Vás ve spolupráci s našimi obchodními partnery věrnostní program s názvem „TRADIX Premium 2018“. 

Co tím získáte?

  • výměnu bodů za slevu na nákup zboží nebo poukázku na nákup zboží uvedeného na portálu www.bonus.tradix.cz
  • zvýhodněné ceny půjčovného na stavební nářadí
  • pravidelné informace o novinkách na trhu akčních nabídkách
  • individuální přístup

 

O spuštění programu budete včas informováni

 

Pravidla

Programu TRADIX PREMIUM se může zúčastnit každý koncový zákazník (účastník), kdo nakoupí zboží v kterékoliv prodejně společnosti TRADIX UH, a.s. (dále jen TRADIX). Aktuální seznam prodejen naleznete na www.tradix.cz.

Účasník pro přihlášení vyplní jednoduchý formulář, kam uvede jméno, příjmení, adresu, email a telefon. Registrační formulář je k dispozici na každé prodejně TRADIXu nebo na adrese www.tradix.cz/premium. Po vyplnění a odevzdání formuláře budou tyto informace zapsány do informačního systému a odběrateli bude přiděleno identifikační číslo.

Účastník programu získává věrnostní body za každý nákup zboží ze skupiny PREMIUM, zaplacený v termínu splatnosti. U každé skupiny PREMIUM zboží je uvedeno kolik bodů získáte za nákup v hodnotě 1000 Kč bez DPH. Tyto body se připisují na konto účastníka.

Za nasbírané body získáte buď poukázku na nákup zboží a služeb v prodejnách TRADIX nebo poukázku na nákup zboží na portále www.bonus.tradix.cz. Poukázka bude účastníkovi odeslána na kontaktní email uvedený při registraci. 1000 nasbíraných bodů má hodnotu poukázky ve výši 250 Kč.

Body bude možné získat pouze za nákupy uskutečněné v době trvání programu. Poslední body budou účastníkovi zapsány na konto v den splatnosti posledního nákupu, který byl uskutečněn v době trvání programu. Body je nutné vyčerpat do 28.2. roku následujícího. Po tomto datu budou z konta automaticky vymazány.

Firma TRADIX se zavazuje použít údaje získané z registrací v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů. Účastník souhlasí se zasíláním akčních nabídek a jiných propagačních materiálů firmy TRADIX.