DĚTSKÝ FESTIVAL ŘEMESEL A PROFESÍ BUDOUCNOSTI 15. - 16. 10. VE ZLÍNĚ

Aktualizováno: 12. 10.


Ve Zlíně proběhne už třetí ročník akce - Dětský festival řemesel a profesí budoucnosti, kde náš nadační fond ŘEMESLO POMÁHÁ nemůže chybět.

Akce, která je určena pro rodiny s dětmi se uskuteční ve 14|15 Baťově Institutu ve Zlíně od 15. do 16. října, od 10 do 18 hodin.

Cílem programu je představit dětem a mladší generaci různé manuální profese zábavnou formou, prostřednictvím interaktivních workshopů a dílen, zvýšit tak oblibu jednotlivých oborů a ukázat řemesla jako zajímavou činnost s perspektivou do budoucna.

Co Vás čeká na našem stanovišti?

Postavíme filmové město, budeme odlévat betonové stavební prvky, vytvoříme společnou mozaiku jako umělecké dílo, vyrobíte si „tabulkové domečky“ a užijete si spoustu zábavy a tvoření. Vypíšeme časy, kdy budeme natáčet krátké filmy pomocí aplikace YOU CUT přímo ve vámi vytvořeném městě.

S tím vším vám pomohou profíci z Tradixu, Střední odborné školy a Gymnázium Staré Město a hlavně Nadačního fondu Řemeslo pomáhá. Pro radost nejen dětí přivezeme výrobník popcornu, protože ten k filmu rozhodně patří.


Pro více informací o akci sledujte Facebookovou stránku - Dětský festival řemesel a profesí budoucnosti

61 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše