top of page
  • Obrázek autoraTRADIX

FOTOREPORT: DĚTSKÝ FESTIVAL ŘEMESEL A PROFESÍ BUDOUCNOSTI 15. - 16. 10. VE ZLÍNĚ

Aktualizováno: 18. 10. 2022


Třetí ročník akce - Dětský festival řemesel a profesí budoucnosti, kterého se účastnil také náš nadační fond ŘEMESLO POMÁHÁ je za námi. Akce se konala v 14|15 Baťově Institutu od 15. do 16. října.


Pestrost řemesel a kreativita ve stavebnictví


Společná práce mozaika kousek po kousku, beton jako hit této akce, natáčení filmů ve společně postaveném filmovém městečku, výroba tabulkových domečků, dřevěných krmítek, poliček a zápichů do květináčů, drátkování ozdob. Spousta řemesel na jednom místě zedník, obkladač, kovoobráběč, truhlář, designer, filmař a k tomu výrobce popcornu. Toto všechno jsme opět připravili pro malé, větší, největší, profíky i amatéry s profíky z Tradixu, Nadačního fondu Řemeslo pomáhá a Střední odborné školy a gymnázia Staré Město


Zaměstnanci, naši příznivci, kamarádi, učni, pedagogové ti všichni celý víkend pracovali, aby ukázali veřejnosti, že práce ve stavebnictví je hodně pestrá a to doslova. Tvořit s námi budoucnost i ve Zlíně přišlo 1400 návštěvníků. Hrdiny těchto dní uvidíte na fotkách.


Velké díky všem

Petr Machač, Veronika Krajčová a její Alenka s Tomíkem, Monika Křenová, Petra Benešová, Dita Králová, Hanka Růžičková se svou Simčou, Terezka a Anička Sýkorovy ti všichni za nadační fond a Tradix. Za SOŠG jako už stabilní parťáci zástupkyně ředitele Soňa Patočková a Mirka Kořínková, za mistry Mirek Umlauf a Igor Friak se svými učni. Bez nich by to nešlo.


Podívejte se na fotoreport z úžasného víkendu, který byl plný kreativity, nadšení a úsměvů na tváři nejen u dětí, ale i dospělých.


Fotoreport z akce od Zlínsko / Foto Milan Mikšík


Další fotografie najdete také na www.facebook.com/remeslopomaha.


Všechny projekty nadačního fondu ŘEMESLO POMÁHÁ: www.remeslopomaha.cz/projekty


68 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page