top of page
  • Obrázek autoraTradix

TRADIX REALIZACE a PROJEKT „Přestavba bývalého zemědělského objektu STEELMART v Huštěnovicích“

TRADIX REALIZACE STAVEB


2 600 m²!


Na takové ploše vznikla výrobní hala, která je navržena jako halový objekt půdorysných rozměrů 24 x 108 m. Jedná se o stavbu kompletně nové výrobní haly, kde jsou základy na pilotách, betonový prefa skelet, opláštění pur panely a další stavební systémy, které tvoří celek tohoto objektu.

Jsme generální dodavatel, kde je i řada subdodavatelů jako třeba i Zlínské stavby a.s. Jen pro představu, tyto projekty vždy provází fáze studií, projektové dokumentace, stavební povolení, přes vlastní stavbu a kolaudaci.


STEELMART s.r.o. je česká obchodní společnost, která byla založena v roce 1999, se sídlem v Uherském Hradišti. Hlavní náplní je nákup a prodej hutních materiálů ,nejvíce se jedná o plechy pozinkované, svitkové za tepla a za studena válcované, kvarto plechy, otěruvzdorné, vysokopevnostní, kotlové, Cor -Teny, lakované, hliníkové, ale také např. nerezové plechy. Skladem držíme i profily, nosníky, jakly, trubky a betonářskou ocel. Firma nabízí i služby v oblasti dělení materiálu a dopravy zboží.


www.tradix.cz/realizace Provádíme veškeré stavební práce spojené s výstavbou nových domů a budov, celkové rekonstrukce a modernizace stávajících objektů, a to včetně speciálních dodávek a montáží v interiérech i exteriérech.

82 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page