top of page

REALIZACE

Společnost TRADIX se dlouhodobě řadí mezi úspěšné společnosti s širokou nabídkou služeb z oblasti stavebnictví. Společnost provádí veškeré stavební práce spojené s výstavbou nových domů a budov, celkové rekonstrukce a modernizace stávajících objektů, a to včetně speciálních dodávek a montáží v interiérech i exteriérech.

 

Zkušení odborníci zajistí i veškeré související činnosti jako například demolice, bourací práce, zateplování domů, výstavbu hrubých staveb, realizaci staveb na klíč, omítek, fasád, štuků, maleb a nátěrů. Součástí uceleného portfolia jsou také zednické, obkladačské, sádrokartonářské a zemní práce, dále pak instalace izolací a zateplení celých domů či průmyslových objektů.


Středisko realizace staveb je vedeno profesionálními techniky. V současné době působí výhradně 
ve Zlínském kraji a má téměř 30 kmenových zaměstnanců, kteří se specializují především na zednické profese.

Stabilizovaný kolektiv střediska má bohaté zkušenosti i praktické znalosti.  Zaměstnanci společnosti TRADIX jsou Vám vždy k dispozici při řešení jakýchkoliv problémů spojených s realizací stavby. To vše spolu s odbornou úrovní je zárukou úspěšného provedení stavby a spokojenosti zákazníka. Stavební středisko je schopno zabezpečit na profesionální úrovni realizaci jak dílčích stavebních prací, tak kompletní dodávku staveb nejrůznějšího charakteru.

Společnost TRADIX je rovněž držitelem certifikátu systému řízení jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001.

Realizace jsou realizovány pouze ve Zlínském kraji.

Kontakty:

Lukáš Řepa
příprava zakázek
T: 777 707 513
E:
 repa@tradix.cz

Stanislav Hubáček
stavbyvedoucí
T: 774 775 955​
E: hubaceks@tradix.cz

Zdeněk Ťok
stavbyvedoucí
T: 777 707 507
E: tok@tradix.cz

Naše reference

bottom of page