Tradix - stavebniny s tradicí

Isover: nová aplikace SmartAPP

ISOVER SmartAPP je aplikace pro tablety a chytré telefony, která zjednodušuje přístup ke všem potřebným a praktickým informacím. Slouží jako moderní podpůrný nástroj pro všechny osoby pracující s izolacemi.

 Isover: nová aplikace SmartAPP IsoverSmartAPP.jpg

Komínové systémy SCHIEDEL

Komínové systémy Schiedel nabízí atraktivní a inovativní řešení krbového modulu v komínu a také systém pro energeticky úsporné a pasivní bydlení.

 Komínové systémy SCHIEDEL bannerSchiedel.png

Bramac: Máte to v kapse?

Betonová střešní krytina Classic Protector PLUS představuje vyspělou technologii, která přináší dokonale hladký povrch,  stálobarevnost a vyšší odolnost vůči vlivům počasí i usazování mechů a nečistot. 

 Bramac: Máte to v kapse? 336x280_Bramac.png

Dárkový poukaz

Nevíte, co darovat svým známým? Darujte poukázku na odběr materiálu. Hodnotu dárkového poukazu si volíte sami!

 Dárkový poukaz f3200-image-poukaz.jpg

Stavební průvodce

Chystáte se stavět a nevíte jaký materiál je pro Vás ten nejvhodnější? S výběrem Vám pomůže náš stavební průvodce, pomocí něhož se v postupných krocích dostanete až na konkrétní materiál. Celý sortiment jsme rozdělili do 5 fází stavby

 Stavební průvodce pavement.png
1 2 3 4 5

Novinky

13.02.2018 Novinky

Nové uspořádání prodejny ve Vsetíně

Vážení zákazníci, pro lepší přehlednost a orientaci jsme pro Vás nově uspořádali sortiment zboží na prodejně ve Vsetíně. Tak to přijďte omrknout, těšíme se na Vaši návštěvu!
Více o Nové uspořádání prodejny ve Vsetíně 

Výprodej

AKCE

ŠINDEL BB CLASSIC

Více Výprodej 

Partnerský program

darek.jpg
v době od 1.4.2017 do 31.11.2017 jsme pro naše věrné zákazníky opět připravili věrnostní program TRADIX Premium. Sbírejte body a ty směňte za odměny !
Více o Partnerský program