Elektromontáže

Samostatné středisko elektromontáží společnosti TRADIX vzniklo v roce 1994. Za dobu své činnosti prokázalo profesionálním přístupem k práci, ekonomickými výsledky, odborností a kvalitou prací, že je pro své zákazníky zárukou spolehlivosti a odborného provedení objednaných prací.

V současné době má toto středisko 12 elektromontérů, mistra a vedoucího. Díky profesionálním odborníkům je tak schopno zabezpečit silnoproudou i slaboproudou elektroinstalaci objektů, dodávku svítidel, ale i doprovodné bourací a zednické práce.

Vzhledem k úspěšnosti a vytíženosti středisko, bylo jeho portfolio v roce 2011 rozšířeno také o prodej elektroinstalačních materiálů. Společnost TRADIX tedy nabízí také široký sortiment elektroinstalačního materiálu čítající kabely, svítidla, světelné zdroje, zásuvky, vypínače, jističe, chrániče, stykače, relé, rozvodné skříně, úložný materiál, baterie, nabíječky, prodlužovací přívody, spotřebiče pro vytápění a další. Zkušení odborníci jsou připraveni zpracovat jakoukoliv poptávku na materiál či elektromontážní práce. Na skladě je k okamžitému dodání více než 2000 položek a dalších více než milion je možné rychle objednat.


OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY ELEKTRO
Po-Pá 6:00 - 15:30
jinak individuálně dle dohody na tel. čísle 773 600 580, emailu: elektro@tradix.cz

elektrostředisko a půjčovna ext. (2).jpg      elektrostředisko  a půjčovna(7).jpg      elektrostředisko  a půjčovna (2).jpg

Radek Míšek
vedoucí střediska
telefon: 775 856 940
email:  misek@tradix.cz

Stanislav Hubáček
projektant elektro
telefon: 775 856 941
email: hubacek@tradix.cz

Martin Vojáček
příprava zakázek
telefon: 607 571 864
email: vojacekm@tradix.cz

František Kotačka
prodejce elektromateriálu
telefon: 773 600 580
email: kotacka@tradix.cz

Naše reference: