Kariéra

Proč pracovat pro TRADIX?
 
Jsme finančně stabilní zaměstnavatel s dobrou pověstí a platební morálkou. Svým zaměstnancům nabízíme moderní pracovní prostředí a rodinnou atmosféru na pracovišti. Úspěch firmy TRADIX se opírá o loajální a pracovité zaměstnance, kterých si vážíme. 

Jaký je náš příběh?

Podívejte se, kam se naše ryze česká firma posunula za více než 30 let existence. Máme 14 prodejen po celé České republice a nabízíme širokou škálu služeb. Náš příběh

Proč s námi spolupracovat?

Jsme rodinná firma se vstřícným přístupem. Čeká na vás práce v přátelském, pohodovém a férovém kolektivu. Vytváříme prostor pro kariérní růst, na nové a vyšší pozice vždy nejprve hledáme kandidáty z vlastních řad. Rádi se potkáváme při společenských, sportovních či vzdělávacích aktivitách. 

Jsou u nás 50+ vítání?

Víme, že s věkem přichází zkušenosti, kterých si vážíme a rádi je oceníme. Nabízíme pozice s různou výší pracovních úvazků a flexibilitou pracovní doby. Ve firmě máme dokonce i kolegy, kteří pro TRADIX stabilně pracují více než 30 let. 

Je stavební odvětví vhodné pro ženy?

Jistě! Holky TRADIXAČKY tvoří 40 % z celkového počtu zaměstnanců.
Že nemáte se stavařinou zkušenost? Nebojte se, vše podstatné vás naučíme a umožníme vám skloubit rodinu a práci. Přesvědčte se sama, že se stavařina stane vaše srdcová záležitost a že vás práce u nás bude bavit.

Máte zájem u nás pracovat? napište na prace@tradix.cz a my se vám ozveme obratem

Seznam aktuálně volných pracovních míst zde